Komentowana treść: OS4 Depot - nowości
[#1] Re: OS4 Depot - nowości
Zegarki, tetrisy i inne głupoty.

[#2] Re: OS4 Depot - nowości
MOSowi koderzy uwaga - OS4 moze nas przescignac w ilosci zegarkow, czas wypuscic wszystkie trzymane na dysku i dopieszczane zegarki!

[#3] Re: OS4 Depot - nowości
Ja tylko chciałem się pochwalić, że rozwiązałem zagadkę związaną z zegarkami dla AmigaOSów. Otóż, z racji tego, że amigowcy na wszystko czekają, to (być może podświadomie) koderzy idą naprzeciw oczekiwaniom amigowców, i produkują w tej sytuacji bardzo pożyteczne narzędzia do odmierzania czasu, który mija podczas czekania na coś innego. czymkolwiek by to nie było. ;)
[#4] Re: OS4 Depot - nowości

@MinisterQ, post #3

Dodam jeszcze, ze dzięki OS4Emu, bedzie można więcej tetrisów i zegarków uruchamiać na MOSie...
[#5] Re: OS4 Depot - nowości

@MinisterQ, post #3

Poki co w zegarkach prowadzi MOS dzieki zegarkowi "bananowemu" dla trolli. Niestety jeszcze nie uzywalem...
[#6] Re: OS4 Depot - nowości
Zobaczymy co czas przyniesie... :D
[#7] Re: OS4 Depot - nowości
Widzę, że wielu ma dość dużo czasu na głupoty... a może byście tak jakiś artek napisali? Nawet niech to będzie Przegląd AmiZegarków. :)
[#8] Re: OS4 Depot - nowości
Ja wiem, ze nie mam prawa tak mowic, bo sam nic nie robie ale mimo to powiem, ze ta "zegarkomania" jest poprostu zalosna. To musi byc jaks epidemia. :)
[#9] Re: OS4 Depot - nowości

@SirLEO, post #7

A Ty co - w młot na ciekawe wątki się bawisz? ;)
[#10] Re: OS4 Depot - nowości

@MinisterQ, post #9

Bo trollować każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej...

Ale nie o to chodzi, jak to komu wychodzi.

Trzeba złapać klawisze, pokazać jak się pisze,

I zabłysnąć polotem, a nie mieszać wszystkich z błotem.



Możecie mnie cytować, ja Wam tego nie bronię,

A jak coś napiszecie, to nam wyjdzie na zdrowie.





PS. A przy okazji gratulujemy sobie nowego rekordu oglądalności. Czyżby tak działały moje komentarze?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem